ثبت شرکت در قم

ثبت شرکت در قم ، حتما اطلاع دارید به شهر قم القاب متفاوتی نسبت داده می‌شود اما مهم ترین لقب رسمی و مورد استفاده در رسانه‌ها و بین مردم «پایتخت مذهبی ایران و قطب فرهنگی» است.

همانطور که می دانید شهر قم پایتخت مذهبی ایران و یکی از شهرهای پر تردد به شمار می رود. این شهر یکی از قطب های گردشگری مهم ایران است که هر ساله میزبان مسافران زیادی قرار می گیرد.

به سبب پر جمعیت بودن و رونق اقتصادی بالا در شهر قم ثبت شرکت در قم از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. لازمه ثبت شرکت و ثبت نام تجاری در قم آگاهی یافتن از مدارک و مراحل  و اطلاعات ثبت شرکت ها در قم است.ثبت ماهرو امکان ثبت شرکت در تهران را به صورت حضوری و غیر حضوری برای همه افراد فراهم کرده است..

ثبت شرکت در فعالیت های مختلف و در زمینه های متفاوت می باشد. شرکت ها می توانند دارای چندین موضوع متفاوت در اساسنامه خود باشند ، به صورتی که با شرکتی که ثبت کرده اند اقدام به فعالیت متفاوت تجاری کنند. همچنین شرکتها می توانند پس از شروع به فعالیت و گذر زمان اقدام به تشکیل هلدینگ دهند و در سهامداران خود به جای افراد از شرکتها استفاده کنند، به طور مثال از اشخاص حقیقی بجای حقوقی استفاده کنیم.

ثبت شرکت در قم ، برای سهامداران و مدیران شرکت ، ثبت شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است چون اشخاص از حقیقی به حقوقی تبدیل میشوند و امروزه مسلما شرکتهایی که دارنده اعتبار حقوقی و قانونی باشند ،دارای  جایگاه درخور میباشند. به همین دلیل شرکتهایی که به ثبت میرسند و شماره ثبت دریافت میکنند معتبر تر و برای مشتریان ارزشمند تر میباشد.

راهنمای ثبت شرکت در قم

 

۰۲۱-۲۸۴۲۲۷۲۰ با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم  با حضور دونفر(حداقل 18 سال) عضو یا بیشترازاین تعداد قابل انجام می باشد.در ثبت این نوع شرکت اعضا با یکدیگر می توانند نسبت های فامیلی داشته باشند. سرمایه دراین نوع شرکت ها ازحداقل صدهزار تومان است شروع می شود و نیاز به بلوکه کردن آن در بانک ندارد و صرفا لفظی است. ثبت شرکت دارای چارچوب تعریف شده از اداره ثبت شرکتها می باشند.انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این نوع شرکت ها الزامی می باشد و هر یک ازاعضای هیئت‌مدیره واعضای شرکت باید حداقل یک سهم داشته باشند و درانتخاب نام شرکت نباید نام هیچ یک از شریک‌ها درج شود

چنانچه شما دارای شرایط کلی فوق شدید می‌توانید جهت تهیه و تنظیم مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قم  اقدام کرده و سپس به ثبت آن و گذراندن روند اداری بپردازید

ثبت شرکت سهامی خاص در قم

ثبت شرکت سهامی خاص در قم  طبق قوانین اداره ثبت شرکتها ، به شرکت هایی سهامی خاص  گفته می شود که جهت انجام امور تجاری تأسیس‌شده و سرمایه آن منحصراً توسط خود اعضای مؤسس شرکت تأمین می‌گردد و سهام شرکت به وجود می‌آید. سهام این شرکت برخلاف شرکت های مسئولیت محدود قابل تخصیص سهام به اعضا را دارد ، تنها اعضای شرکت سهامدار شرکت می‌شوند. سهام شرکت تنها میان اعضای شرکت قابل‌ تقسیم است و هیچ عضو خارجی نمی‌تواند در سهام آن شریک شود. در این نوع شرکت ها حداقل 100 هزار تومان باید به ‌عنوان سرمایه‌ی شرکت معرفی شود.

چنانچه شما دارای شرایط کلی فوق شدید می‌توانید جهت تهیه و تنظیم مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در قم  اقدام کرده و سپس به ثبت آن و گذراندن روند اداری بپردازید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در قم

آدرس و کدپستی شرکت

گواهی واریز حداقل 35 درصد سرمایه (سهامی خاص)

تصویر شناسنامه و کارت ملی تمام اعضاء هیئت مدیره و سهامداران

آدرس و شماره تماس همه اعضا

پس از ارسال مدارک از طریق شما ، اوراق شرکت ( شرکتنامه ، تقاضانامه ، اساسنامه ، وکالتنامه ، اظهارنامه ، صورت جلسه هیئت مدیره و بازرسین ، صورت جلسه مجمع ) توسط  کارشناسان تیم ماهرو تنظیم خواهد شد و جهت امضا برای شما ارسال می شود.

ثبت شرکت در قم و انواع آن

 

ثبت شرکت بازرگانی در قم
ثبت شرکت پیمانکاری در قم
ثبت شرکت خدماتی در قم
ثبت شرکت گردشگری در قم
ثبت شرکت ساختمانی در قم
ثبت شرکت عمرانی در قم
ثبت شرکت تولیدی در قم
ثبت شرکت صنعتی در قم
ثبت شرکت دانش بنیان در قم
ثبت شرکت معماری درقم 

ثبت شرکت در قم