ثبت شرکت در قزوین

ثبت شرکت در قزوین ، امروزه افراد برای سازمان دهی کسب و کار خود نیاز به ثبت شرکت دارد. شهر قزوین از جمله شهرهایی می باشد که یک پل ارتباطی بین صنعت ایران و دیگر کشورها را فراهم میکند. ثبت شرکت در قزوین با نظر به پتانسیل و ظرفیت بالا ی اقتصادی در این منطقه و اهمیت مهم و گسترده ای که در حوزه صنعت در کشور دارد امکان پیشرفت، رشد و توسعه بالایی خواهد داشت .لازمه ثبت شرکت و ثبت نام تجاری در قزوین آگاهی یافتن از مدارک و مراحل و اطلاعات ثبت شرکت ها در قزوین است.

ثبت شرکت در فعالیت های مختلف و در زمینه های متفاوت می باشد. شرکت ها می توانند دارای چندین موضوع متفاوت در اساسنامه خود باشند ، به صورتی که با شرکتی که ثبت کرده اند اقدام به فعالیت متفاوت تجاری کنند. همچنین شرکتها می توانند پس از شروع به فعالیت و گذر زمان اقدام به تشکیل هلدینگ دهند و در سهامداران خود به جای افراد از شرکتها استفاده کنند، به طور مثال از اشخاص حقیقی بجای حقوقی استفاده کنیم.

در خصوص ثبت شرکت در شهر قزوین، برای سهامداران و مدیران شرکت ، ثبت شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است چون اشخاص از حقیقی به حقوقی تبدیل میشوند و امروزه مسلما شرکتهایی که دارنده اعتبار حقوقی و قانونی باشند ، جایگاه درخور میباشند. به همین دلیل شرکتهایی که به ثبت میرسند و شماره ثبت دریافت میکنند معتبر تر و برای مشتریان ارزشمند تر میباشد.

راهنمای ثبت شرکت در قزوین

 

۰۲۱-۲۸۴۲۲۷۲۰ با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قزوین

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قزوین  با حضور دونفر(حداقل 18 سال) عضو یا بیشترازاین تعداد قابل انجام می باشد. در ثبت این نوع شرکت اعضا با یکدیگر می توانند نسبت های فامیلی داشته باشند. سرمایه دراین نوع شرکت ها ازحداقل صدهزار تومان است شروع می شود و نیاز به بلوکه کردن آن در بانک ندارد و صرفا لفظی است. ثبت شرکت دارای چارچوب تعریف شده از اداره ثبت شرکتها می باشند. انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این نوع شرکت ها الزامی می باشد و هر یک ازاعضای هیئت‌ مدیره واعضای شرکت باید حداقل یک سهم داشته باشند و درانتخاب نام شرکت نباید نام هیچ یک از شریک‌ها درج شود

چنانچه شما دارای شرایط کلی فوق شدید می‌توانید جهت تهیه و تنظیم مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود درقزوین  اقدام کرده و سپس به ثبت آن و گذراندن روند اداری بپردازید.

ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین

ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین  طبق قوانین اداره ثبت شرکتها ، به شرکت هایی سهامی خاص  گفته می شود که جهت انجام امور تجاری تأسیس‌شده و سرمایه آن منحصراً توسط خود اعضای مؤسس شرکت تأمین می‌گردد و سهام شرکت به وجود می‌آید. سهام این شرکت برخلاف شرکت های مسئولیت محدود قابل تخصیص سهام به اعضا را دارد ، تنها اعضای شرکت سهامدار شرکت می‌شوند. سهام شرکت تنها میان اعضای شرکت قابل‌ تقسیم است و هیچ عضو خارجی نمی‌تواند در سهام آن شریک شود. در این نوع شرکت ها حداقل 100 هزار تومان باید به ‌عنوان سرمایه‌ی شرکت معرفی شود.

چنانچه شما دارای شرایط کلی فوق شدید می‌توانید جهت تهیه و تنظیم مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین  اقدام کرده و سپس به ثبت آن و گذراندن روند اداری بپردازید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در قزوین

آدرس و کدپستی شرکت

گواهی واریز حداقل 35 درصد سرمایه (سهامی خاص)

تصویر شناسنامه و کارت ملی تمام اعضاء هیئت مدیره و سهامداران

آدرس و شماره تماس همه اعضا

پس از ارسال مدارک از طریق شما ، اوراق شرکت ( شرکتنامه ، تقاضانامه ، اساسنامه ، وکالتنامه ، اظهارنامه ، صورت جلسه هیئت مدیره و بازرسین ، صورت جلسه مجمع ) توسط  کارشناسان تیم ماهرو تنظیم خواهد شد و جهت امضا برای شما ارسال می شود.

ثبت شرکت در قزوین  و انواع آن

 

ثبت شرکت بازرگانی در قزوین
ثبت شرکت پیمانکاری در قزوین
ثبت شرکت خدماتی در قزوین
ثبت شرکت گردشگری در قزوین
ثبت شرکت ساختمانی در قزوین
ثبت شرکت عمرانی در قزوین
ثبت شرکت تولیدی در قزوین
ثبت شرکت صنعتی در قزوین
ثبت شرکت دانش بنیان در قزوین
ثبت شرکت معماری در قزوین

ثبت شرکت در قزوین